Yukarı Çık

Mozaik Filesi

Mozaik file mozaik taşların daha düzgün birleştirilmesi için kullanılan kumaş bir yapıdır. Kumaş yapı üzerine tutkal sürülerek istediğiniz taşları birleştirerek bir oluşum yaratabilirsiniz. Mozaik file çok kullanışlı ve avantajlı bir ürün olarak kullanılıyor. Özellikle daha çabuk kuruma sağlayan bir ürün olmasından dolayı tüm sektörlerde istenen bir çalışmadır. Dekoratif bir görüntü olarak sonucu etkili ve kusursuz olarak ortaya koyan bir çalışmadır. Mozaik filesi dekorasyon çalışmalarının tümünde kullanılan bir üründür. Özellikle mozaik taş çalışmalarında tercih edilen ve talep görülen sistemdir. Mozaik taşları yapıştırırken kullanılan mozaik görünüme sahip file kumaşıdır.

Mozaik Filesi Hangi Taşlarda Kullanılır?

Mozaik filesi dekorasyon çalışmalarında kullanılan bir üründür. Cam mozaik taş yapımı, mermer taş yapımında yoğunlukla kullanılır. Dekoratif çalışmalarda bir bütünlük yaratan bir görüntü elde etmek mümkündür. Özellikle dış cephe platformunda kullanılsada son dönemlerde mağaza dekorasyonlarında yoğun olarak kullanılıyor. Ev dekorasyonunda bazı duvarlarda dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Çok şık bir tasarım uygulaması olan mozaik ürünlerini yapıştırma işlemi yapılırken mutlaka tecrübeli ve donanımlı ustalardan destek alınması doğru olacaktır. Rengârenk veya düz renklerde çalışmalar tercih ediliyor.

Mozaik File Hangi Çeşitlerde Üretiliyor

Mozaik file taşların çalışmasına göre farklı yönlerde ve modellerde üretiliyor. Mozaik file kumaşların da 4 farklı özelliğe sahip kumaş türü bulunuyor. Düz model, papatya model, dalgalı model ve ara file kumaş olarak karşımıza çıkıyor. İstemiş olduğunuz çalışma için uygun file kumaşını seçerek istenilen alana seçilen taş modeli ve tutkal yardımı ile kullanabilirsiniz.

Mozaik File Kumaşın Özellikleri Ve Avantajları

Mozaik file kumaş ile döşenen taşların görüntüsü çok daha sağlam ve dinamik bir görüntüye sahiptir. File kumaşın birçok avantajı ve faydası bulunuyor. Bunlardan en öne çıkanlar file kumaş sayesinde görüntü asla bozulmaz. Sarkma veya zamanla aşınma asla olmaz. File kumaş kullanılması sonucunda dışarda yaşanan olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılığı arttırır. İstenilen sipariş modeline göre her boy ve modelde üretim sağlanıyor. Diğer piyasa ürünlerine göre çok daha az tutkal harcayan bir ürün olarak en çok tercih edilen üründür. Ayrıca tasarruflu ve kolay pratik bir üründür.
Firmamız %100 yerli üretim yapan kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerine hizmet veren bir firmadır. Kaliteli ürünleri uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize avantajlı fırsatlar eşliğinde sunuyoruz. Yaşam alanlarınıza değer katan mozaik çalışmalarınız ve diğer ürünler için bizlere ulaşabilirsiniz.