Yukarı Çık

Kırma Taş Mozaik

Son dönemlerin en trend uygulaması olarak karşımıza çıkan kırma taş mozaik, bazı ürünlerin kırılması sonucunda elde edilen bir ürün olarak talep görüyor. Rengârenk veya tek renk olarak kullanılıyor. İsteğe göre uygulanan kırma taş modelinde uygulama yapılırken zeminin düzgün ve pürüzsüz gözükmesini file yardımı ile yapabilirsiniz. Özellikle mimari projelerde, evlerde ve dış mekânların dekoratif çalışmalarında kırma mozaik taş çalışmasına rastlayabiliriz. Özellikle maliyeti açısından doğal taş ürünlerinden daha uygun olması bakımından kullanıcıların tercihi olmuştur.

Kırma Taş Mozaik Uygulamasının Özellikleri

Kırma taş makine sayesinde kırılma yapılarak dış mekân veya iç mekânlarda uygulanan dekoratif bir çalışmadır. Kırma taş modelinin birçok rengi bulunuyor. Sarı, bordo, gri ve taş rengi gibi detaylara sahiptir. İstediğiniz alana uygulama yapabilirsiniz. Oldukça keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşatan kırma taş mozaik çalışması duvara bir resim veya desen çizmek içinde yoğun olarak kullanılan bir üründür. İstediğiniz renk kırma taşı ve miktarı firmamızdan güvenle sipariş vererek adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kırma Taş Mozaik Uygulaması Nasıl Yapılır?

Kırma taş mozaik uygulaması çok şık bir görüntüye kavuşmanızı sağlar. Sıra dışı bu uygulama çok eski yıllardan günümüze gelmiş bir uygulamadır. Tecrübeli ve donanımlı ekiplerle çalışan ustalarla bu uygulamayı yapabilmek mümkünDÜR. Çok küçük parçalar olmasından dolayı dikkatli bir çalışma gerekecektir. Sonuç mükemmel ve kusursuz olacaktır. Mozaik taş uygulaması yapılırken küçük renkli taşlar tutkal yardımı ile alana yapıştırma işlemi yapılarak işlem tamamlanır. Dikkatli ve sorunsuz bir çalışma sonucunda net ve dinamik bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Kırma Taş Mozaik Ürünlerini Nerden Alabiliriz? Fiyatları

Günümüzde avantajlı ve kullanışlı bir dekoratif çalışma olan kırma taş mozaik ürünleri istediğiniz miktara ve modele ürünlere göre fiyatı değişkenlik gösterir. Siz değerli müşterilerimize avantajlı fırsatlar sunarak tüm ürünlerimizle destek oluyoruz. Fiyat teklifi alarak ihtiyacınıza uygun ürünleri güvenle sitemizden siparişi verebilirsiniz. Firmamız geçmişten günümüze gelişen ve kendini yenileyen bir firmadır. Teknolojinin son trendi tüm ürünleri bünyesinde barındıran kaliteli malzeme ve hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerine sunan bir firma olarak çalışır.